LightMice Ramazan Şenlikleri

_________________________________________________________________________________________________

LightMice Ramazan Şenlikleri

Transformice Sahur Etkinliği

Merhaba fareler! Ramazan ayı boyunca Transformice oyunumuza giriş yapan tüm oyuncularımıza çeşitli hediyeler ve en önemlisi LCoin hediye edilecektir. Etkinlik saati: 01:00 yani sahur vakitleri arasında verilecektir.

Hediyeler ne zaman veriliyor ?

Her gece saat 01:00’da oyuna giriş yap ve muhteşem hediyeleri kazan!

Hediye içerikleri;

 2000 First.
10 LCoin – LCoin konusu için tıkla.
100 Bootcamp.
Admin olmak için 1 çekiliş hakkı.

Saatlerce oruç tutuyoruz, Transformice serverimiz de bunun için özel ödüller kazanabilirsiniz! Ayrıca sadece bununla sınırlı kalmıyoruz! Transformice oyunumuza giriş yapan herkes çekiliş hakkına sahip oluyor. Çekiliş sonucu 4 kişi Transformice oyunumuzda admin yetkisine sahip olacak.

 

Transformice serverimizi oynayarak onlarca arkadaş edinebilirsiniz. Arkadaş olduğunuz kişiler ile her zaman LightMice oynayabilirsiniz. Yeni açılan Transformice sunucumuz yüksek özellikli ve kaliteli bir arkadaş ortamına sahiptir. Her gece 01:00’da Transformice oyunumuza giriş yapıp çok güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca ramazan ayı boyunca Transformice admini olmak için çekiliş hakkı kazanabilirsiniz! Çekiliş hakkı kazanmak için oyuna giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Transformice oyunumuz sayesinde güzel vakit geçirebilirsiniz. Ramazan ayı boyunca güzel ayrıcalıklara sahip olmak için LightMice oynayın!

transformice, transformice oyna, transformice server, transformice pvp